Ballon d’Or’u alan Lionel Messi’den Twitch yayıncısına küfür

Yılın futbolcusuna verilen Ballon d’Or ödülünü kazanan Arjantinli futbolcu Lionel Messi’nin, Twitch yayıncısı ve yakın arkadaşı Ibai Llanos’a canlı yayında ettiği küfür geceye damga vurdu. Fransa’nın başkenti Paris’teki Chatelet Tiyatrosu’nda düzenen Ballon d’Or töreninde adeta yıldızlar geçidi yaşandı. Spor, sanat ve magazin dünyasından da ünlü isimler Ballon d’Or ödül töreninde bir araya geldi.

ÖDÜLÜNÜ BECKHAM VERDİ

Arjantin ile son Dünya Kupası’nı kazanan ve kariyerinin en eksik parçasını tamamlayan Lionel Messi, erkeklerde yılın en iyisi seçilerek 8. kez Ballon d’Or ödülünün sahibi oldu. Messi’ye ödülünü, formasını giydiği Inter Miami kulübünün de sahibi olan İngiliz efsane David Beckham verdi.

Muhteşem gecenin sonunda basın mensuplarının bulunduğu alana gelen Lionel Messi’yi bir sürpriz bekliyordu. İspanyol Twitch yayıncısı ve aynı zamanda arkadaşı olan Ibai Llanos’ın yayınına canlı olarak katılan Messi töreni değerlendirirken karşılıklı şakalaşmalar başladı.

‘SANA HALA KIZGINIM’

Yayıncı Ibai, Messi’yi büyük ödül için tebrik ederken beklemediği bir yanıtla karşılaştı. Leo Ibai’ye, “Teşekkür ederim ama sana hala kızgınım. Artık sana cevap vermeyeceğim, çünkü her şeyi kamuoyuna açıklıyorsun ve bu hoşuma gitmiyor” dedi.

Ibai bunun üzerine “Ballon d’Or’u aldın ne düşünüyorsun” diye sordu. Messi ise kahkaha atarak, “Şimdi de konuyu değiştiriyorsun. Sen tam bir o… çocuğusun (gülerek)” çıkışını yaptı.

Yaşanan bu diyalog sosyal medyada da Ballon d’Or gecesinin en çok konuşulan anlarından biri oldu. Ballon d’Or oylamasında ikinci sırayı Erling Haaland alırken üçüncü sıra ise Kylian Mbappe’nin oldu. Lionel Messi, kariyerindeki 8. Ballon d’Or ödülünü kazandı. Cristiano Ronaldo’nun 5 Ballon d’Or’u bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x