Bu 3 Altcoin Yatırımcısının Yüzü Gülüyor: Devamı Gelecek mi?

Kripto para piyasası güç göstermeye devam ederken, bu 3 altcoin dikkatleri üzerine çekti. Gösterdikleri performans nedeniyle yatırımcılarının yüzünü güldürmeyi başardılar. Analistler, bu altcoin’lere bir göz atıyor.

En çok kazandıranlarda bu 3 altcoin ön plana çıktı

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, küresel kripto piyasası yükselişe geçti. Ayrıca, Bitcoin’in piyasaya hakim olmasıyla 24 saat içinde %1,4 oranında artış gösterdi. Önceki gün kaydedilen toplam kripto işlem hacmi 61,1 milyar dolardı. Bitcoin %49,7’lik bir pazar payına sahipken, Ethereum %16,5’lik bir pazar payına sahip. En çok kazananlara doğru ilerlerken, BEAM, LUNC ve STX, bugün 200 kripto arasında listenin başında yer aldı. Son dalgalanmalarının arkasındaki hikayeye bir bakmak gerekiyor. İşlem hacmi akışından ekosistem gelişimine kadar BEAM, LUNC ve STX diğer altcoinleri gölgede bıraktı. Analistler, spekülasyonların yanı sıra coşkuya da yol açan bu tokenlerin ani büyümesini yakından izliyor.

Beam (BEAM) fiyat performansı

Merit Circle DAO tarafından desteklenen BEAM, web3 oyun sektörüne yatırım yapan bir oyun platformu. Web3 oyunlarındaki ve NFT’lerdeki son artış, birçok projeyi kutudan çıkardı. Beam de bu altcoin projelerinden birisi oldu. BEAM fiyatındaki ani artış, Havens Compass oyununun Epic Games platformunda yakın zamanda piyasaya sürülmesine bağlanabilir. Kullanıcılara taahhütte bulunan Beam, Token satışları ve oyuna on-chain bağlantı ile birlikte Ücretsiz NFT basımının gelecekte mevcut olacağını duyurdu.

BEAM fiyat grafiği

Bu durum yatırımcıların heyecanlanmasına ve BEAM fiyatının yükselmesine yol açtı. BEAM, son 24 saat içinde eğimli bir formasyonu kırarak 0,012 dolar direncine doğru yükseldi. Bu arada RSI, 77 seviyesinde. Bu da altcoin için aşırı alım durumuna işaret ediyor. Dolayısıyla, düşüş eğiliminin fiyatlarda bir gerilemeye yol açma potansiyelini artırıyor. Yazı sırasında BEAM, 57,13 milyon dolarlık 24 saatlik işlem hacmi eşliğinde 0,01156259 dolardan işlem görüyordu. Bu, son 24 saat içinde %20,68’lik önemli bir fiyat artışına işaret ediyor. Ayrıca, son 7 gün içinde %34,53’lük etkileyici bir yükselişi yansıtıyor.

Terra Luna Classic (LUNC) fiyat performansı

LUNC, son zamanlarda tokenlerinin büyük ölçüde yakılmasının ortasında büyük fiyat dalgalanmaları yaşıyor. Son zamanlarda, dev kripto borsası Binance, LUNC yakımının 16. partisinde yaklaşık 4 milyar token yaktı. Bu da LUNC fiyatında %20’lik bir sıçramaya yol açarak yatırımcılarının yüzünü güldürdü.

LUNC fiyat grafiği

LUNC kısa süre önce düşen bayrak formasyonundan çıkarak 0,00014 dolar seviyesine doğru önemli bir yükseliş başlattı. 82,73 seviyesindeki RSI, aşırı alım bölgesine yerleştirerek potansiyel dikkati işaret ediyor. Altcoin fiyatı, 24 saatlik 359 milyon dolar işlem hacmiyle birlikte 0,00013909 dolar seviyesindeydi. Bu, son 24 saatte kayda değer bir %20 fiyat artışını yansıtıyor. Ayrıca, son 7 günde etkileyici bir %85,39 artış anlamına geliyor.

Stacks (STX) fiyat performansı

Kripto analisti Kaleo’ya göre, Stacks (STX) 0,80 dolar seviyesini aştığında potansiyel bir yükselişe hazırlanıyor. Analist, altcoin fiyatında atılımdan önce potansiyel bir geri çekilme bekliyor. Bu direncin üzerine çıkmadan önceki herhangi bir düşüşü alım fırsatı olarak görüyor. Bu arada RSI 66 seviyesinde duruyor. Bu da aşırı alım bölgesine yaklaştığını gösteriyor.

STX fiyat grafiği

Yazı sırasında STX fiyatı 0.784431 dolar seviyesindeydi. Bu, son 24 saat içinde %11,85’lik önemli bir fiyat artışını yansıtıyor. Buna ilaveten, son 7 gün içinde %20,02’lik etkileyici bir yükselişi gösteriyor. Ayrıca altcoin 24 saatlik 90,134,775.80 işlem hacmine ulaştı. Analistler, yatırımcıların potansiyel satın alma sinyalleri için 0,80 dolar direnç seviyesini yakından izlemelerini tavsiye ediyor. Ayrıca, potansiyel geri çekilmeleri dikkatle takip etmelerini öneriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x